mouseover

Pánské kadeřnictví. Šumperk vlakové nádraží

Produkty

Nabízíme produkty nejlepší kvality, nejznámějších světových značek. Dodají Vám sebevědomí, lesk a účes bez lupů. Po jejich vyzkoušení si je u nás můžete objednat, aby Vám již nikdy nechyběly.

Salerm

fgh
SALERM COSMETICS - NOVINKA!

Představujeme nejnovější generaci Salerm Cosmetics. Z výzkumných laboratoří pro vývoj kosmetiky se k nám dostávají nejnovější produkty, které splní přání těch nejnáročnějších zákazníků.
Nabízí působivé barvy a tóny, nepředstavitelné ještě před několika lety. Výsledky barvení jsou jedinečné, díky nimž je Salerm jedním z největších výrobců barev ve světě. Používáním šamponů, kondicionérů a masek poslední generace, vyřešíte veškeré Vaše potíže.

Dusy

fgh
DUSY PROFESSIONAL

Celková péče o dokonalý vzhled Vašich vlasů. Produkty jsou k dostání pouze u nás, za velmi výhodné ceny.
Barvy DUSY Professional, kladou důraz na umění a tvořivost. S jejich pomocí Vám namícháme odstíny na přání.

American Crew

fgh
AMERICAN CREW Official supplier to men

American Crew se zaměřuje na muže, kteří kladou důraz na svůj vzhled a chtějí vypadat co nejlépe. To je důvod, proč nabízíme celou škálu jejich produktů.

Goldwell

body bar
GOLDWELL closer to stylist, closer to hair

Třpytivé odstíny. Zářivý lesk. Moderní design a péče. Goldwell pro muže zaručuje zdravé, dobře udržované vlasy a poskytuje vysoce kvalitní produkty, které jsou praktické a snadno použitelné.
Složení obsahuje Pro-vitamin B5 - hydratační látka, která oživuje vlasy a pokožku hlavy. Aktivace složky s přírodním výtažkem glukózy, který dodává lesk a objem. Mátové výtažky s chladícími účinky, důkladně čistí a oživují vlasy a vlasovou pokožku a zázračně působí na Vaše smysly díky své přitažlivé a smyslné vůni.